Berettyóújfalui Szakképzési Centrum

OM kód: 203030/10 | 4220 Hajdúböszörmény, Enyingi Török Bálint utca 5/a.

Berettyóújfalui SZC Veress Ferenc Szakképző Iskola

HírekKözérdekű adatokKRÉTA

Kedves Látogató!

Üdvözöljük Önt a Berettyóújfalui Szakképzési Centrum Veress Ferenc Szakképző Iskola honlapján!

A BSZC Veress Ferenc Szakképző Iskola Hajdú-Bihar megye második legnagyobb településének szakképző iskolája. Az iskola 1969-es alapítása óta folyamatos bővítések és fejlesztések eredményeképpen vált szakmunkásképző iskolából olyan szakképző iskolává, amely egyszerre több iskolaformát működtetve (szakképző iskola, technikum, felnőttek szakmai képzése) igyekszik kielégíteni a társadalmi-gazgdasági igényeket, azon belül pedig a helyi iskolahasználók igényeit.

Hajdúböszörmény belvárosában helyezkedik el az iskola, könnyen megközelíthető tömegközlekedéssel is. Felszerelt tanműhelyekkel, folyamatosan fejlesztett szakmai eszközökkel, barátságos iskolai környezetben, hatalmas udvarral várja az iskolába érkező új tanulókat az intézmény. A városban működő kollégiumban kollégiumi ellátás is igényelhető, így a távolabbról érkező tanulók oktatása is megoldott.

Az iskola képzési profilja az évek folyamán eltolódott az ipari jellegű képzések felől a szolgáltatás jellegű képzések felé. A képzési idő alatt biztosított az iskolai gyakorlati képzés a tankonyha, a tanbolt és a tanétterem, a kőműves tanműhely, valamint a szociális demonstrációs terem megteremtésével.

A külső kapcsolatok tárháza nagyon széles és folyamatosan változó összetételt mutat.

Berettyóújfalui Szakképzési Centrum

Berettyóújfalui SZC Veress Ferenc Szakképző Iskola

4220 Hajdúböszörmény, Enyingi Török Bálint utca 5/a.

Telefon: +3652228615

E-mail: titkarsag@veressferenc.berettyoujfaluiszc.hu